Letní příprava pro stařší žáky, dorostence a juniory

Letní příprava je tady a letos bude vedena trošku jinak. Tato LP je určena pro starší žáky, dorostence a juniory začne již tento týden a to ve čtvrtek 14. 6. 2018 od 17:30 do 19:000 na ovále AC Havířov vedle sportovní haly Slavia. Tato příprava je určena pro všechny děti narozené po roce 2004(včetně) jelikož mladší žáci, elévi a přípravka mají letní přípravu v jiný den i čas.
Příprava se bude konat každé úterý a čtvrtek v čase od 17:30 -19:00 po dobu dvou měsíců a má za cíl přepravit fyzicky hráče na novou sezónu. Příprava je povinná pro všechny bez výjimek. Sraz na jednotku bude vždy u brány AC Havířov(foto najdete níže). Další informace dostanete vždy v naší skupině na Facebooku.

Letní přípravu povede David Brabec – výškař, sprinter, atlet a trenér. Extraligový závodník za SSK Vítkovice, mezi jeho úspěchy patří zlaté a stříbrné medaile z mistrovství M&S, dále 5. místo na republikovém mistrovství roku 2018. Je dvojnásobný mistr republiky v dorostencích, má 3. místo na mistrovství republiky žáků. V současné době trénuje mládež, se kterou pojede bojovat na Mistrovství Evropy. Jeho osobní rekord je 201 cm na výšce.

 

Budeme se na Vás těšit