Meziměstské derby s Petrovicemi

Tento víkend odehrají muži další kolo 1. ligy. Do konce základní části nám toho moc nezbývá a muži se stále trápí. Meziměstské derby odehrajeme s Petrovicemi, které jsou poslední v tabulce. V posledních čtyřech kolech dokázali potrápit favority soutěže a s Bulldogs Brno dokonce získali bod po remíze, kdy nedokázali vyhrát po nájezdech. Naši muži bohužel ztrácejí zápas za zápasem a vzdalují se daleko od předkola play-off. V posledních zápasech sice udolali Rožnov, ale nedokázali navázat na výhru a prohráli poslední dva zápasy proti Jaroměři a Budějovicím.

Uvidíme jak se bude dařit mužům proti Petrovicím, ale máme tady další zajímavý zápas, kde nás můžete přijít podpořit na halu do Petrovic!! Najděte si chvilku čas při sobotě 1.2. od 17:00 a přijďte si užít florbalový den u našich kolegů. Budeme se na VÁS těšit!!!