Mladší žáci na Slavii

Mladší žáci odehráli další svůj turnaj v Havířově na MSH. Na turnaji naši žáci potkali Vítkovice, Torpedo, Karvinou a Třinec. Zase jsme dostali těžký los soupeřů na turnaji, ale kluci a holky dělali co mohli.

Začali jsme od 8 rána, hnedka proti Vítkovicím. Kluci z Vítkovic byli běhaví šikovní na míčku nebál bych se říct, že naši starší žáci by měli s nimi problém. První polovinu zápasu jsme drželi tempo, ale druhou polovinu zápasu jsme propadali v soubojích jeden na jednoho a nechávali volné hráče a Vítkovice vyhráli.

Další zápas jsme hráli s Třincem a všichni byli natěšení a vrhli se do zápasu po hlavě. Bohužel od 5 minuty jsme prohrávali, ale nic nevzdali a snažili se dále a vybojovali si vítězství v poslední minutě zápasu.

Další dva zápasy proti Karviné a proti Torpedu byli jako přes kopírák, tak jako zápas proti Vítkovicím. I když se žáci snažili, tak to nestačilo. Jsem rád, že kluci a naše gólmanka zápas nevzdávali, i když jsme prohrávali, tak bojovali do konce. Všem chybí trochu sebevědomí a klidu na hokejce, ale to snad do příštích turnajů zlepšíme a dovezeme nějakou placku.

Děkuji rodičům za podporu na turnaji i přípravy turnaje.