Mladší žáci odehráli své zápasy v Paskově

Paskov- Na klucích šlo vidět už od začátku, že je nebaví už prohrávat a šli si pro výhru. A také to šlo vidět na hřišti, hned od začátku poslouchali pokyny od trenéra a počkali si na soupeře. Začali s rozvahou a dali do toho vše. Šlo to poznat první vyrovnanou třetinou 1:1. Na druhou půlku zápasu nastoupili ještě s větším nasazením a přestříleli soupeře 2:1.Konečný výsledek 3:2 pro naše kluky.

Domaslavice- Druhý zápas probíhal ve stejném tempu jako ten první.Neuvěřitelné nasazení a bojovnost od všech kluku a konečně se hráli jako tým a šlo to vidět celý zápas. Pomáhali si, nahrávali a hlavně stříleli a tomu odpovídal i konečný výsledek 7:2.

Petrovice- Naši kluci věděli, že už mají jisté 3 místo, ale chtěli si vybojovat konečně 1. místo.Kluci první třetinu dřeli, makali, poslouchali pokyny a taky tomu odpovídal výsledek po první polovině 1:1. Druhou třetinu nastoupili se stejném nasazení a do cca 4minuty to byl pořád vyrovnaný zápas, ale pak jakoby našim klukům došel dech a ze hřiště vymizela veškera bojovnost. Soupeř toho využil a přestřílel nás konečným výsledkem 1:4

Jablunkov- Před zápasem si kluci řekli, že půjdou do zápasu s plným nasazením pro 2. místo, ale bohužel to už nešlo vidět na hřišti totálně bez nasazení a bojovnosti. Na klucích šlo vidět, že chtějí, ale už nestačili kondičně a proto zápas skončil vysokou prohrou 8:1.

S klukama musíme do příštího turnaje zapracovat na kondici a věřím, že z příštího turnaje si dovezeme zlato. Na závěr bych chtěl pochválit Lukáše Zelinu za perfektní nasazení a bojovnost hlavně v prvním zápase, kde dal všechny 3 góly.