Muži A získali první 3 body a posunuli se v tabulce nahoru

„Smůla“ byla prolomena a naši kluci zvládni veledůležité utkání s Náchodem. „Věřím, že s tak kvalitním týmem, který jsme letos poskládali, máme na to hrát minimálně střed tabulky. Je však důležité hrát v kompletní sestavě“. Říká manažer klubu Jakub Labuz.
Zde je hodnocení trenéra Smetáka:

Do zápasu s Náchodem byl tým pod velikým tlakem, jelikož jsme všichni věděli, že už musíme bodovat za plný počet. Pohoda v týmu nebyla úplně ideální a tak už jsme pomaličku potřebovali najíždět na vítěznou vlnu. Začátek zápasů byl jak ze snu, kdy jsme snad poprvé za všechny zápasy šli do vedení jako první. První třetina naprosto odmakaná a super zahraná, výsledek a stav po první třetině 6:1 tomu odpovídal. Do druhé třetiny jsme zřejmě nastoupili jako vítězové zápasů a úplně vše, co jsme hráli v první třetině nám chybělo. Bojovnost a důraz zůstal o přestávce v šatně a soupeř snažil snížit až na 6:3. Náchod byl na míčku a my jsme jen dokázali ztrácet balony. 5 minut ke konci 2. třetiny jsme stáhli mužstvo na 10 lidí a dvěma slepenými goly jsme dokázali stav utkání zvýšit na 8:3 a odejít do kabiny s menší psychickou pohodou. Ve třetí třetině jsme už soupeře moc do ničeho nepouštěli, hráli jsme v klidu a s míčkem na hokejce. Dokázali jsme dát ještě v závěru 4 branky což soupeře úplně položilo. Velkou pochvalu dávám všem klukům za tento zápas, jelikož to byl velice důležitý odrazový můstek k tomu, aby jsme se psychicky zvedli a udělali si pohodu v týmu. Vyzdvihnout bych chtěl výkon, našeho brankáře Zapletálka, který dokázal zlikvidovat několik tutových šancí a brejků soupeře a v polední řadě Šimona Kuczeru a jeho Gala představení v novém týmu. Doufám, že tuto formu si povezeme do Karlových Varů a dokážeme urvat nějaké body.

 

Gratulujeme a věříme, že se nám povede dobře i v příštích kolech