Muži C brali další 4 body

V neděli 6.11. se mužské céčko vydalo na zápas v nejvzdálenější hala v jejich lize do Rožnova p/R. Soupeři jim byla Cobra Hať a Z.F.K. Petrovice C.

Sestava:

Brankář: Hykl
Hráči: Konkolský, Mrózek, Krumnikl, Svoboda, Žvak, Milúch, Zíka, Nunvář Mich.

 

FBC Cobra Hať 6:6 TJ Slovan Havířov

První třetina prvního zápasu začala docela opatrně z obou stran. U naších hráčů byla taktika zcela jasně zvolená hlavně vhledem k tomu, že jich na zápas přijelo osm. O první gól se v polovině třetiny postarali hráči Hatě. Naším hráčům se však podařilo vyrovnat hned o 20 vteřin později, když se pěkně i přes osekávání soupeře prosadil Konkolský. Do konce třetiny se dokonce zásluhou Mrózka podařilo skóre otočit, což nám dalo značnou výhodu. Do druhé třetiny se našemu týmu podařil vkročit dobře, neboť Zíka krásným gólem zvýšil skóre již na 3:1. Ovšem soupeři se podařilo do konce druhé fáze srovnat, když u naších hráčů došlo k polevení v koncentraci. Poslední třetina začala lépe pro hosty, kteří si postupně vytvořili tříbrankový náskok. Naši hráči se však nevzdali a chtěli s výsledkem ještě něco udělat. První naději vykřesal v oslabení po úniku Zíka. Další gól přidal Krumnikl poté, co se vrátil z trestné lavice a vyrovnání zařídil o chvíli později Konkolský. Ze závěrečného tlaku Slovanu již bohužel branka nepadla a tak se oba soupeři rozešli za stavu 6:6.

Branky Slovanu: Konkolský (Zíka), Mrózek (Zíka), Zíka (Konkolský), Zíka (Žvak), Krumnikl (Zíka), Konkolský (Zíka)

 

TJ Slovan Havířov C 9:5 Z.F.K Petrovice C

Ve druhém zápase nás čekal těžší soupeř, který se nacházel před vzájemným střetnutím na 4. místě. Vstup do zápasu probíhal podobně jako v předchozím zápase. Akorát, že tentokrát se první prosadilo naše družstvo po brance Žvaka. Na konci první třetiny se ještě v oslabení prosadil Zíka a tak se šlo do druhé části za stavu 2:0. Na začátku druhé třetiny se podařilo Petrovicím snížit na rozdíl jediné branky. To však paradoxně nakoplo spíše náš tým, který si postupně po trefách Krumnikla, Konkolského a Mrózka vytvořil čtyřbrankový náskok. Petrovičtí hráči však v posledních dvou minutách snížili na 5:3. Ze startu poslední periody se opět hráči z Petrovic dotáhli na rozdíl jediného gólu. Naštěstí i tentokrát však naši florbalisté srovnání nedovolili a i tentokrát na přiblížení soupeře odpověděli třemi góly. Dvakrát se trefil Zíka a jednou Žvak. V závěru zápasu pak přidali ještě oba týmy po jednom gólu. Za nás dal zápasu gólovou tečku opět Zíka. Zápas tak pro nás skončil vítězně 9:5, což nás posunulo do středu tabulky.

Branky Slovanu: Žvak (Mrózek), Zíka (Žvak), Krumnikl (Žvak), Konkolský (Zíka), Mrózek (Zíka), Zíka (Krumnikl), Zíka (Milúch), Žvak (Mrózek), Zíka

Příští zápasy hrajeme 4.12. v domácím prostředí na MSH Havířov. Soupeři nám budou Horní Suchá B a Rožnov p/R C.