Muži C mají za sebou další zápasy

V sobotu 8.10. se naše céčkové družstvo vydalo bojovat o další body do haly v nedalekém Brušperku.

 

Sestava:

Brankář: Bučko

Hráči: Svoboda, Lepík, Bernatík, Rada, Krumnikl, Mrózek, Žvak, Konkolský, Trojek, Zíka

 

TJ Slovan Havířov 3:7 FbC Coyotes Jablůnkov A

Prvním soupeřem nám byl tým z Jablunkova, který se prezentoval rychlou hrou. Náš soupeř se také rychle ujal vedení, ale naštětstí dokázal o pár chvil později přesnou střelou odpovědět Mrózek. Hra poté pokračovala v rychlém tempu, se spoustou zbrklých rozhodnutí na obou stranách. Naneštěstí pro nás jsme nevyužili několik chyb soupeře, který nás naopak po jedné z naší chyb potrestal gólem. Do pauzy však stihl vyrovnat Lepík, který se krásně trefil přesnou střelou z dálky. Ve druhé třetině nás hráči z Jablunkova zatlačili více do defenzivy a postupně si vytvořili dvoubrankový náskok. Světlým momentem bylo snížení na 3:4, po pěkné individuální akci Mrózka. Jablůnkovští si však vzali dvoubrankové vedení zpět, a tak jsme šli do poslední fáze utkání s dvoubrankovým mankem. Ve třetí třetině jsme se snažili o vyrovnání zápasu. Jenže v době, kdy jsme si vytvořili největší tlak, jsme ztratili míček během přesilové hry a hráči soupeře si v úniku dva na jednoho v pohodě poradili a odskočili na tři branky. V závěru zápasu neunesl Krumnikl průběh zápasu a po pošťuchování se soupeřem dostal zbytečný trest. V přesilovce hosté uzavřeli skóre na 3:7.

 

Branky Slovanu: Mrózek (Konkolský), Lepík (Bernatík), Mrózek (Bučko)

 

  • FBK Rožnov p/R C 6:4 TJ Slovan Havířov C

Ve druhém utkání jsme chtěli bodovat proti týmu z Rožnova p/R. Do utkání jsme vstoupili lépe a ujali se vedení po trefě Mrózka. Ovšem soupeř dokázal třemi brankami stav utkání otočit, tudíž jsme šli do druhé třetiny s dvougólovou ztrátou. Druhá třetina nám bohužel nevyšla. Vstřelil jsme sice 2x tyčku, ale gól nedali. Naopak soupeř byl úspěšnější. Dvěmi góly si upevnil vedení a do poslední třetiny se šlo za stavu 5:1. V poslední části jsme chtěli ještě s utkáním něco udělat, což dokazují dvě přesné trefy Mrózka. Bohužel v době, kdy jsme soupeře začali dostávat pod tlak, přišla chyba ve střídaní a soupeř z následné přesilovky vstřelil gól. V závěru již jen Konkolský korigoval výsledek na 6:4.

 

Branky Slovanu: Mrózek (Konkolský), Mrózek (Bernatík), Mrózek (Konkolský), Konkolský

 

Příští utkání odehrajeme 6.11. v Rožnově p/R a budeme rádi, za jakoukoliv podporu.