Muži C zahájili sezónu

V neděli 25.9. 2016 začala sezóna i poslednímu mužskému mužstvu Slovanu. Muži C se na půdě Kopřivnice utkali s Novým Jičínem a Domaslavicemi B.

Sestava:

Brankáři: Bučko, Hykl

Hráči: Tomešek, Svoboda, Picka, Krumnikl, Trojek, Konkolský, Mrózek, Žvak, Minařík, Zíka

 

TJ Slovan Havířov C 5:5 FK Gůfuň Nový Jičín

První překážkou pro nás byl tým z Nového Jičína. Do utkání jsme vstoupili dobře, neboť jsme rychle vedli zásluhou branek Mrózka a Zíky. Houževnatý soupeř se však nenechal zahanbit a rychlými souhrami srovnal do konce třetiny na 2:2. Ve druhé části nás soupeř začal tlačit a po několika našich chybách si utvořil dvoubrankový náskok před poslední třetinou. Nutno dodat, že nebýt kvalitních zákroků brankáře Hykla mohlo být skóre z našeho pohledu mnohem horší. V přestávce jsme se nahecovali a do poslední třetiny jsme šli s jasnou myšlenkou: otočit zápas. Zvýšená aktivita v útoku nám přinesla rychlé branky Zíky a Tomeška. Poté zápas nabral rychlé tempo a šance se začaly kupit na obou stranách. Vyvrcholení zápasu však přišlo v poslední minutě. Nejdříve nás poslal půl minuty před koncem do vedení krásnou brankou zapomenutý Mrózek. Bohužel k naší smůle se čtyři sekundy před koncem prosadili i hráči Nového Jičína a při hře bez brankáře srovnali na konečných 5:5. Vzhledem k vývoji byla dělba bodů zasloužená.

Branky Slovanu: Mrózek (Konkolský), Zíka (Žvak), Zíka (Trojek), Tomešek (Konkolský), Mrózek (Tomešek)

 

SK Domaslavice B 2:12 TJ Slovan Havířov C

V druhém utkání nás čekal soupeř z nedalekých Domaslavic. Zápas začal lépe pro Domaslavice, když se prosadili chvíli po začátku utkání. Jenže to nebylo na dlouhou dobu, protože o chvíli později začala gólová smršť z naší strany. Nejdříve se trefil Zíka, skóre pak otočil Mrózek, po pěkné souhře se prosadil Trojek a po individuální akci ke konci třetiny skóroval opět Zíka. Ve druhé třetině jsme pokračovali vesele ve střílení gólů. Odevzdaný soupeř dostával jeden gól za druhým a ze zápasu se postupně začala stávat exhibice. Ve druhé třetině nejdříve dokonal hattrick Zíka, poté skórovali postupně Tomešek, Trojek, krásnou střelou Minařík a Mrózek. Do poslední části se tak šlo již za rozhodnutého stavu. Soupeř dal v bráně šanci třetímu brankáři a hra se trochu zklidnila. Snažili jsme se více držet míček a přidat případně další góly. To se také povedlo po trefách Trojka, Zíky a Žvaka. Chvíli před koncem ještě soupeř kosmeticky upravil výsledek na konečných 2:12.

Branky Slovanu: Zíka (Krumnikl), Mrózek (Konkolský), Trojek (Svoboda), Zíka, Zíka (Mrózek), Tomešek (Konkolský), Trojek, Minařík (Tomešek), Mrózek (Konkolský), Trójek (Zíka), Zíka (Trojek), Žvak (Picka)

Muži C odehrají další utkání 8.10. v Brušperku proti týmům z Jablunkova a Rožnova p.R. Budete-li mít chuť, můžete nás klidně přijet podpořit.