Muži chtěli urvat body vedoucímu Brnu

Muži měli tento víkend nelehký úkol a to popasovat se s lídrem tabulky Gullivers Brno. Do Brna jsme jeli pro jakýkoliv dobrý výsledek s očekáváním, že soupeř bude na míčku kvalitní. Nastoupili jsme tak s defenzivní taktikou.

Soupeř ovšem hned od začátku ukazovat jakým kvalitním týmem je a po individuálních chybách šel v úvodu utkání do dvoubrankového vedení. Naši hráči se však nedali a bojovali, zlepšili i hru dopředu ale po neproměněných šancích opět skóroval náš soupeř. Ve druhé třetině přišly ale zbytečné vyloučení z naší strany, kterých bylo bohužel nespočet, kdy jsme nepochopitelně faulovali v rozích nebo jsme hasili brejky soupeře za cenu trestného střílení.

Třetí třetinu jsme již otevřeli maximálně a pokusili jsme se s výsledkem něco udělat, ale náskok vytvořený z úvodních dvou třetin se nám nepovedlo dohnat. Gulliveři jsou nadále neporažení a naši borci si můžou zlepšit náladu snad zvládnutým zápasem s Frýdkem-Místkem v dalším kole Národní ligy a to už tuto sobotu.

Komentář trenéra Skácela: Do Brna jsme vlivem okleštěné sestavy přijeli pouze ve 13 lidech. Snažili jsme se od začátku hrát trpělivě a z obrany, ale taktiku nám zhatila rychlá obdržená branka, rychlost soupeře a v neposlední řadě plná lavička – tedy dostatek sil na celý zápas. Zápas rozhodly opět stejné věci, které nás trápí a to nedisciplinovanost, kde se necháváme až teatrálně lehce vylučovat a střelecká impotence, kde jsme schopni netrefit opravdu neskutečné věci. Pochválit kluky musím za přístup, kdy ani za rozhodnutého stavu nesložili zbraně a dali pocítit soupeři, že to s námi v budoucnu případně play-off nebudou mít jednoduché. Soustředíme se už na následující zápas, kde chceme s Frýdkem naplno bodovat a odrazit se k lepším zítřkům.