Muži hráli v Petrovicích

Naši muži hráli v sobotu v Petrovicích. Těm jsme chtěli vrátit porážku z úvodního duelu! V úvodu zápasu to byl náš klasický nástup ála mistři světa. Dvě úvodní střely v rozmezí pár vteřin od nástupu do utkání a rázem stav 2:0 pro domácí Petrovice. Naštěstí hned vzápětí si kluci uvědomili, pro co jsme zde přijeli a to pro plný bodový zisk. Domácí tým jsme následně začali přehrávat, místy drtivě a získali jsme převahu na svou stranu. Gólman nevěděl v určitých okamžicích, která bije. Taková převaha panovala až do úvodu závěrečného dějství. Klíče k úspěchu byly výborná nepropustná obrana, kvalitní přesilovky a až výjimečně spolehlivé zakončení. Každá z pětek hrála jiné rozestavení do útoku, s čímž měli domácí pochopitelně obrovské problémy. Po dvou třetinách svítilo skóre 5:10 v náš prospěch. Závěrečná třetina vlivem poblázněného napadání Petrovických hráčů už nebyla moc florbalová a dohrávala se z povinnosti. Odveta za domácí zbytečně odevzdané body se nám povedla a získali jsme velmi důležité body pro účast v play-off.

Komentář trenéra, Petr Skácel: Mimo úvodní výpadek a pro nás klasické závěrečné podcenění perfektní výkon podpořený gólmanem.

Děkujeme soupeři za utkání.