Muži porazili na domácí palubovce Petrovice

Důležité vítězství si připsali naši muži tuto neděli, kde hostili nedaleké Petrovice.
Zápas začal dobře pro naše borce a ti se dostali do brzkého vedení. Soupeř však ještě v první třetině otočil zápas v náš neprospěch. Trenér Komačka kluky v šatně uklidnil a řekl jim, ať jsou trpělivý, že z našich mnoha šancí nakonec gól vstřelíme. V druhé části se nám podařilo ubránit oslabení a vstřelit hned 3 branky.

Myslím si, že naši kluci měli celý zápas navrch a byli tím lepším týmem v tomto duelu. Na straně soupeře však hráli naši bývalí hráči Skácel a Daniš a tak se museli mít naši borci na pozoru. Utkání jsme vyhráli v poměru 7:4 a bereme tak důležité body do tabulky kde se posouváme na 12. místo.

V tomto zápase se představila také naše nová posila Filip Turoň, který hostuju z nedalekého Třince. A premiéra to byla parádní a hned gólová.

Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu

Komentář trenéra domácích Václava Komačky : Myslím si, že sme boli počas celého zápasu o niečo lepší a dnes sme chceli vyhrať viac. Škoda nevyužitých šancí, mohlo no to byť jednoznačnejšie, na druhú stranu, na konci zápasu nás podržal golman. Děkuji Petrovicím za fair zápas.

Komentář trenéra hostů Petra Skácela: Dnešní zápas rozhodla větší chuť soupeře. Ve všech činnostech nás přehrál. Předvedli jsme jeden z nejhorších výkonů v dosavadní soutěži. Gratuluji soupeři k vítězství.