Muži se utkají v poháru s extraligovou Ostravou!

Ve čtvrtek 8.10.2015 se odehraje 5. kolo Poháru České pojišťovny, kde se již začínají objevovat nasazené superligové celky v soubojích o osmifinálovou skupinu. V rámci moravskoslezské skupiny na sebe narazí superligový tým FBC Ostrava a nováček Národní ligy Slovan Havířov. Pikantní v tomto zápase je fakt, že v týmu Slovanu nastupuje hned 9 hráčů, kteří prošli právě extraligovým týmem, jmenovitě: gólman Marek Renz a hráči Tomáš Daniš, Petr Kašpar, Patrik Posselt, Matěj Smeták, Ondřej Chalupa, Lukáš Louda, Daniel Tomica, Tomáš Suszka a v neposlední řadě extraligový rekordman Petr Skácel, který tento tým již čtvrtou sezónu vede v pozici hlavního trenéra. Souboj se uskuteční v MSH Havířov, ve čtvrtek 8.10.2015 v 19:00.

fbc pozvanka
florbalmag.cz