Muži vezou z Bystřice 3 cenné body

Naši borci se o tomto víkendu vydali na své poslední letošní ligové kolo a to do Bystřice nad Pernštejnem.

Vydali jsme se na dalekou cestu s nutností urvat další body soupeři, se kterým jsme se ještě letos nesetkali. Na tento zápas z důvodů dovolených a nemocných, odjelo pouze 11 hráčů. Hráči i trenér byli takticky na tento zápas připraveni už z našich tréninkových jednotek.

První třetina byla v režii domácích z Bystřice, kteří měli povětšinu balonek pod kontrolou a byli nebezpečnějším týmem. První třetinu vyhráli v poměru 2:1.
Gól naděje vstřelil Gregor, ten se loučil tímto zápasem s týmem a začíná své studium v zahraničí.

Po přestávce sice naši kluci vyrovnali hru a držení míčku ale i přesto po našich chybách v obraně a při rozehrávce soupeř trestal a vedl v utkání již 5:2.

Před třetí třetinou promluvil v kabině rázně trenér a hráči si řekli, že již nemají co ztratit a vrhnou se do toho naplno. Začali jsme být herně lepší a jakoby opařený a překvapený soupeř z našeho pohybu se začal vylučovat svými fauly a daroval nám hned 3 přesilové hry, kde soupeř vždy fauloval našeho kapitána Labuze. Zde pak nastoupil Michal Prorok a svými 2 góly přispěl k obratu.

Soupeř nemohl nalézt skulinu v naší obraně a hrozil jen z breaků. Bojovný výkon přispěl k tomu, že jsme se dostali do vedení zásluhou Daniše.
Soupeř několikrát našeho golmana Sondela v průběhu zápasu seknul do levé ruky a byl následně ošetřován. Zde se pak stala ona komická situace jako při zápase našich reprezentantek kdy si Sondel chtěl vzít balonek, ale srazil si ho sám do vlastní sítě. Našim se však 3 minuty před koncem povedlo zápas po trefě Proroka otočit a slavili jsme obrovské bojovné vítězství!

 

Gratulujeme