Muži získali první body

Mužské Áčko získalo své první body tuto neděli doma na MSH. Hostili jsme Královské Vinohrady, které v tu domu zaujímali první místo tabulky. Soupeř v nás vzbuzoval respekt, a proto jsme k zápasu přistoupili zodpovědně. Začali jsme defenzivně a nechali jsme soupeře hrát. To přineslo hned ovoce, když z breaku trefoval soupeřovu bránu T. Daniš. Dobrá neprostupná obrana a jistý výkon brankáře Gurkovského znamenal postupnou změnu herního projevu našeho týmu. Naši kluci si začali věřit a hra se rázem vyrovnala. Druhá třetina skončila v poměru 2:1 pro domácí Slovan. Soupeř ve třetí třetina zařadil na větší rychlost, ale naši kluci zvládli mezihru a navíc dokázali vstřelit další dvě branky soupeři. Nedělní odpoledne nabídlo kvalitní florbalovou podívanou téměř stovce diváků. Děkujeme soupeři za čistou hru.

Děkujeme všem fanouškům za podporu a věříme, že se naši kluci budou posouvat v tabulce vzhůru

Komentář trenéra hostů Miroslava Purkrábka: Soupeře jsme podcenili a ztratili první třetinu. Bez gólů se zápas vyhrát nedá. Za víkend 2 body a krásný výlet do Havířova. Soupeřům, divákům i rozhodčím děkujeme.

Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Jsme rádi za první tři body. Změnili jsme obranu, podpořil nás výborný gólman Gurkovský. Místy jsme si připadali jako na kolotoči, kdyby soupeř zakončoval své stoprocentní šance přímo, místo přihrávky, měli bychom to daleko složitější. Vytvořili jsme si proti jednomu z nejlepších týmů ligy dost šancí, s čímž jsme spokojeni. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.

Branky domácích:
branky (asistence): 07:51 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 31:35 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 36:25 Petr Skácel (Michal Kozelský), 44:19 Igor Macháček (Petr Řezáč), 55:18 Patrik Posselt (Petr Skácel)