Mužský C tým v krátkém rozhovoru

Sezóna 2015/ 2016
Dnes jsem si k rozhovoru pozval Tomáše Ožanu:

 

Ahoj Tome, vítej zpět ve Slovanu, co tě k nám přivádí?

Čau čau, doufám, že máš dost času, protože to bude na dlouho.

Můj příchod se upekl ze dne na den, kdy mi volal manažer klubu Jakub Labuz ,že by byl rád, kdybychom oprášili naši spolupráci.

Říkáš, oprášili, myslíš tím, že jsi nějaký čas u klubu nebyl?

Přesně tak jak říkáš, 2 sezony jsem strávil hostováním po jiných klubech v nižších soutěžích.

Co stálo za tvých odchodem? Nelíbilo se ti tu?

Ne ne, kdepak 🙂 , bylo to vynucené. Před 2 lety jsem podstoupil operaci, tudíž jsem musel s florbalem na nějakou dobu skončit a zdravotní stav mi už nedovolil hrát tak vysoko za A tým, proto následovaly hostovačky v nižších ligách.

Takže teď jsi už fit a připraven porvat se o místo v sestavě A mužstva?

Kéž by, ale především jsem se s Jakubem dohodl na vedení mužstva C.

Neuvidíme tě tedy běhat v dresu na hřišti?

Ale to víš, že jo, někdo musí těm lidem rozdávat radost, na koho by pak ti lidi chodili (směje se).

Pověz nám tedy něco, jak by měl Slovan Havířov C letos vypadat?

Bude složené převážně z mých kamarádů, s kterými jsem kdysi hrával ve Slovanu a navíc jsem si přivedl hráče z jiných týmů, které mám osvědčené a bude radost s nimi zase hrát. Oni jsou vlastně jeden ze dvou důvodů, proč jsem se vrátil. Jestli mohu jmenovat, tak se těším na Michala Sondela, který mi splní sen, že si spolu ještě zahrajeme ( Štajgři Ostrava ) z Šenova nás posílí Ondřej Sihlovec a Tomáš Tomešek. Ondřej starý mazák, který se mnou strávil pár sezon v A týmu Slovanu a Tomáš je mladý talent 18 letý, který chce strašně moc a tréninky ve Slovanu pod vedením Petra Skácela a s hráči, kteří prošli extraligou jsou pro ty mladé nejlepší přínos. Nerad bych zapomenul na Pavla Janků, který taky ještě mladý přestupuje z Redwolfs Ostrava. Dále se vrací například Jirka Svoboda a další co zde kdysi působili. Kluci se mě ptali, zda nedělají chybu a zcela bezpochyby jsem jim Slovan doporučil, jelikož Slovan pod manažerem Jakubem Labuzem, trenérem Petrem Skácelem a hráči jako Ondřej Chalupa, Matěj Smeták, Tomáš Daniš a další tvoří obrovskou kvalitu, která rok od roku posouvá Slovan výš a to nejen postupem do vyšších lig…Ty 2 roky co jsem strávil po hostování, mi ukázali, jak to jinde nefunguje…Lidi nechodí na tréninky, je jim přednější hospoda, prostě florbal až na posledním místě, proto návrat do Slovanu.

Mnoho slov chvály na Slovan, kolik ti Jakub slíbil?:)

(Smích), jde to od srdce… Slovan mě k florbalu přivedl, splatit mu to vedením C týmu je to to nejmenší co pro klub mohu udělat. Zde to vše začalo, zde to i skončí 🙂