Nabitý víkend Juniorů a Mužů

Další nabitý víkend, který připraví další bitvy pro tento víkend. Muži nastoupí proti Znojmu, které porazilo na domácí palubovce naposled Torpédo 8:5. Nabitý kádr, plný mladých kluků s podporou starších zkušených borců. Uvidíme s čím přijedou kluci ze Znojma, ale určitě nás nečeká nic jednoduchého. Těšíme se na Vás v 15:00 proti Znojmu na domácí MSH!!!

Junioři

Juniory čeká další repete a boj o nejvyšší umístění v kvalifikaci do CE soutěže. Snad se na ně usměje štěstíčko a vybojují další body do tabulky. V sobotu vyráží do Brna proti Gulliverům a v neděli se utkají se Zlínem na domácí palubovce. Velmi těžké a vyrovnané soupeře dostali junioři do skupiny. Plno zkušeností, které po prvních zápasech získali, můžou zužitkovat a překovat v pořádný kolotoč. Doufáme, že se o víkendu pořádně najíte a vyrazíte na zápasy obou kategorií!!! Ve 12:00 na MSH !!!!!