Naše přípravka na nejvyšším stupni vítězů

Není to apríl…, je to skutečnost. Naši kluci z přípravky jsou již potřetí v této sezóně zlatí!!!! První aprílový víkend byl zalitý sluníčkem, a to dodalo klukům z naší přípravky energii. Kluci ukázali, že to umí rozjet na plný plyn i od samého začátku turnaje. I když při pohledu na rozpis protivníků jsme jeli do naší havířovské sportovní haly s pocitem, že dnes to bude opravdu těžké. Nebyli jsme moc rádi, že se proti nám jako první postaví 1. SFK Havířov, tento tým jsme již sice porazili, také jsme s nimi remízovali u posledního našeho vítězství, přesto jsme je považovali za dnešního nejsilnějšího protivníka. A tak jsme se báli, že by případný neúspěch na začátku turnaje mohl kluky rozhodit. Ale možná právě proto naši kluci nezaváhali ani na chviličku, vystartovali na hřiště s odhodláním, překonali i neregulérní nájezd na naši bránu a rozdrtili 1. SFK Havířov s jednoznačným výsledkem 9:5.

U druhého a třetího zápasu zažívali nejen rodiče na tribuně „srdeční zástavy“, protože oba zápasy s Torpedem Havířov byly až do poslední vteřiny vyrovnané a strašně napínavé. V průběhu zápasu se střídaly remízy s vedením chvíli na jejich a pak zase chvíli na naší straně, odpovídají tomu i těsné výsledky našich výher – s Torpedem Havířov žlutí 4:3 a s Torpedem Havířov černí 9:8. Byly to krásné zápasy, kluci bojovali naplno, střely do brány protivníka padaly v dostatečném počtu, mohlo jich být i více, ale hodně střel dopadlo také do tyčky či těsně nad i vedle brány protihráče. Náš gólman Ondra však ani na chviličku nezaváhal, ubránil naší bránu i před nájezdem a tým velmi podržel.

Naši kluci již věděli, že vítězství je na spadnutí, proto poslední zápas s FbC Coyotes Jablunkov pojali tak nějak „rekreačně“, v pomalejším tempu a s přehledem porazili tento tým 5:1.

Celkově byla atmosféra celého turnaje „suprovní“, rodiče a příbuzní fandili, troubili, bubnovali a hecovali, trenéři podporovali a povzbuzovali a kluci opět nezklamali. Moc moc děkujeme všem dnešním hráčům přípravky (Davčovi, Ríšovi, Tondovi, Honzíkovi, Damiánkovi, Lukáškovi, Robčovi, Štěpíkovi a samozřejmě gólmanovi Ondrovi). Je vidět, že jsou kluci schopni postavit se i velmi silným týmům a zvítězit, tuhle sezónu se rozhodně nemají za co stydět.