Naši nejmenší bojovníci jeli do Štěpánkovic

Poslední lednovou neděli se naši nejmladší opět vypravili do Štěpánkovic, kde nás čekal další turnaj. Střetli jsme se s družstvy Vítkovic Lvíčata, ČPP Ostrava, FBC Český Těšín a FBC Štěpánkovice.

V prvním utkání jsme změřili síly s domácím družstvem a když jsme hned ze začátku dostali 2 góly, naši hráči se nedali a utkání bylo velmi vyrovnané, často jsme se o vedení přetahovali, dokonce jsme byli i aktivnějším týmem. Výhra byla na dosah, ale pár chyb v brance, obraně a posledních 10 sekund před koncem jsme neudrželi ani remízu a prohráli jsme 4:5.

V druhém utkání jsme se střetli s týmem z Českého Těšína, kde se nám dlouho nedařilo vstřelit gól a než jsme se nadáli utkání skončilo 2:10.

U Ostravských týmů jsme úplně strnuli a zapomněli, co jsme se dosud učili, chyby byly všude, nestačili jsme si hlídat hráče, občas se někteří ani nevěnovali hře a jen jsme se dívali, jak skóre roste. U těchto týmů jsme viděli jak má hra vypadat, přesné přihrávky, pokrytí hřiště, sledování hry. Prohry 1:24 s Vítkovicemi a 1:14 s ČPP Ostrava jsou toho jasným důkazem.

Při absenci naší přípravářské brankářské jedničky Ondry Hlaváčka, musím pochválit nováčka na turnajích Dana Všetičku, který se v brance snažil a docela mu to šlo. Stále více kluků ( i Zlatka) se snaží střílet, jsou aktivní . Při osobních soubojích jsme otrlejší , slzičky spolkneme a hrajeme dál. Pokud budeme poslouchat trenéry na tréningu ,úspěch se brzy dostaví.