Neděle plná florbalu

Neděle plná florbalu na nás čekala tentokráte na domácí SH Slavie Havířov. Dopoledne se zde utkali na dalším turnaji naši malí bojovníci za elévky, odpoledne patřilo dorostencům.

Elévci nastoupili již na svůj 4 turnaj, a musím připomenout, že hrají současně na dvě hřiště a výsledky se sčítají. Když si uvědomíme, že tentokrát dorazilo na sraz 11 dětí, ty rozdělíte do dvou družstev, a každé musí mít svého brankáře, zůstane vám 5 a 4 dětí, a hraje se ve třech.

Tentokrát nás přišli prověřit týmy Horní Suchá, 1.SFK Havířov, FBC Český Těšín a Orca Krnov.

První zápas byl podle mého nejpovedenější, naši hráči se hezky snažili, běhali, zajímali se o hru. Dokonce i branky padaly nejen do našich sítí, Prohráli jsme 30:5

V druhém utkání jsme se opět zalekli dlouhohrajících a zkušených dětí z 1.SFK Havířov, Byli jsme pasivní, ve hře jsme se orientovali jen občas, a jen koukali na navyšující se skore. Výsledek je špatný ale můžeme si za něj sami 56:1

Třetí tým bylo také dobře hrající mužstvo z FBC Český Těšín, Ti přijeli v hojném počtu a s mnohem většímu zkušenostmi, a i přes naší snahu jsme to opět prohráli 63:4

V poslední zápase nám kamarádsky vypomohli 3 hráči z Horní Suché, abychom mohli aspoň najednou vystřídat. Tady se nám podařilo vstřelit Orca Krnov 7 branek, když s prohrou jsme opět museli počítat. 26:7

V kategorii Elévků to budeme mít ještě dlouho těžké, zkušenosti neustále sbíráme a florbal se postupně učíme. Je vidět zlepšení v os. soubojích , v orientaci při hře. Musím velmi vyzdvihnout naše skvělé brankáře, kteří se stávají velikou oporou týmu. Vydržte, věříme vám!