Nová verze klubové aplikace

S velkou radostí oznamujeme, že nová verze aplikace je již schválena a objevuje se v obchodech Apple App Store i Google Play. Novou aplikaci je nutno si stáhnout a znovu spárovat, nejedná se o aktualizaci. Aplikace dostává nový rozměr a má význam i pro trenéry a postupně bude mít narůstající význam i pro management klubu.

Aplikace je nejlepší a nejjednodušší způsob pro komunikaci.

Všichni vaši členové si tak již dnes mohou stáhnout tuto zcela novou aplikaci a přidat si do ní váš klub. Přidání klubu do aplikace nově nabízí nový způsob – vyhledáním pomocí lokace v okruhu 25 kilometrů. Není tak potřeba znát číslený kód ani mít po ruce QR kód.

Novinky v ostré verzi 22.49
✅ ankety a hlasování rovnou na výpisu příspěvků na zdi
✅ dokončena implementace in-app prohlížeče i do dalších míst v appce
✅ zdravotní prohlídky
✅ upload a náhledy souborů na Android i iOS
✅ doladění uživatelského prostředí v tmavém módu
✅ odladěné události – vzhled a informace na kartách, informace na detailech událostí i docházce
✅ viditelný počet notifikací napříč členy, pokud jich má uživatel pod sebou víc
✅ a opět řada drobností a oprav