Nový trenér A-týmu

Na pozici hlavního trenéra v A-týmu nastala změna. Od půlky Dubna jsme intenzivně pracovali na nové tváří na pozici trenéra pro A-tým. Chceme se posunout jiným směrem a posouvat náš klub dále. Proto jsme se rozhodli pro trenéry, ve které máme důvěru a fungují u nás v klubu. V A-týmu rozšiřujeme trenérský tým, který bude vypadat následovně.

Tento hráč vstoupil na palubovku už v roce 1999, je dvojnásobný vicemistr České republiky a vítěz českého poháru s FBC Ostrava, po konci extraligové kariéry přidával bodové hody v dnes už zaniklém klubu Slavia Havířov, poté hájil barvy Slovanu a za necelé 4 sezóny přidal 125 kanadských bodů za 72 branek a 53 asistencí. U nás v klubu nyní působí jako trenér žáků.

Daniel TomicaDruhý jmenovaný je odchovanec ze Slovanu, který zde působí už od založení dětských kategorií. V mužských kategoriích byl přítomen u všech postupů mužů a hrál zde i 1. ligu mužů. Za svojí kariéru zde nasbíral přes 300 kanadských bodů a prošel si všemi kategoriemi. Dlouhodobě zde působí i jako trenér, který začínal s přípravkou na základní škole a vypracoval se k trenérovi juniorů.

Jakub Mrózek


Rozhovory s novými trenéry připravujeme a můžete se těšit na našem webu a sociálních sítích.