Odchody a příchody mužského Áčka

Mile rádi Vám oznamujeme nové příchody našich hráčů. Bohužel musíme, také oznamovat odchody z mužského týmu. Pro sezónu 2020/2021 nebudou pokračovat tito Hráči:

Jakub Koch, který skončil na začátku sezóny a už dále nepokračoval. Stihl odehrát 8 zápasů a posbíral 4 kanadské body.

Jirka Kroček náš dědeček, který se ujal trénovaní B týmu a nadále nebude pokračovat, kvůli rodinným radostem, ale nebojte stále ho můžete vidět hrát za B tým.

Denis Kukla, i přes zranění a další lapálie se dokázal vrátit do sestavy, ale bohužel pro sezónu 2020/2021 bude působit na hostování v národní lize.

Matouš Zita, mladý nadějný obránce a útočník, který má dlouhodobé zdravotní problémy a ty mu neumožnili pokračovat v našem týmu.

Dominik Špaček, náš základní kámen pro obranu a skvělý dříč, se rozhodl nepokračovat z různých důvodů a půjde hrát nižší ligu.

Martin Zapletálek, který potřeboval něco změnit a najít novou motivaci. V našem klubu odchytal co se dalo, ale i to bylo asi málo, tak přestoupil do konkurenčního klubu – Torpedo Havířov.


Lukáš Herblich a Kryštof Malina, kteří byli u nás na střídavé hostování z Vítkovic, nakonec přestoupili do FBC Ostrava a nadále nebudou působit v našem klubu. Václav Jurdzin zvolil jinou cestu z Vítkovic a zatoulal se do Letky, která postoupila do 1. ligy díky Rožnovu, který prodal tento postup Letce.

Martin Krupa se vrátil po roce zpět do Letky, ve které bude působit proti nám.


Navrátilci z dovolených, hostování apod jsou:

Matěj Erbs, který se vrátil z ročního hostování a připojil se do áčka. Hned na úvod sezóny posbíral 6+3 kanadských bodů.

Jan Besta a Michal Sládek přišli na výpomoc ze střídavých startů z Vítkovic a FBC.

Jan Daubner a Adam zbořil přestoupili k nám z nedalekých Petrovic.

Martin Děček, Lukáš Hrubý a Petr Gurkovský přišli z Vítkovic na přestup, kdy Lukáš Hrubý doplní útočnou sestavu a Petr Gurkovský zaplní všechny díry v bráně. Martin Děček k nám přestoupil po ročním hostování.

Daniel Buroň se vrátil do brány po dlouhých výletech po světě, takže se na něj můžete těšit v sezóně.

Jan Drong a Tomáš Revenda se zapojili do týmu, díky B týmu a věku, který je přinutil stát se muži.

Z juniorky se aktivně zapojil Kryštof Fusek, Patrik Charvát do hry. Do brány se bude zapojovat Lukáš Vrba. Další junioři, se zapojí v průběhu sezóny do zápasu, tak uvidíme, kdy se objeví další talent z našich řad.

Dlouhodobě zdravotně disponován je jen Jakub Mrózek, který je zraněný od února tohoto roku.

Aktuální soupiska A týmu