Petrovice a vstup do haly?

Zítra začíná první domácí zápas mužů, kde se utkají s rivalem z Petrovic. Po dlouhé pauze se konečně Áčko představí na domácí hale, do které se vrátíme všichni jako hráči a fanoušci a ne do očkovacího centra. Pryč s tím a hurá do akce. Odkaz na událost najdete zde.

Petrovice pod taktovkou Petra Koutného poskládalo mladý tým, který je doplněn mladými kluky z FBC a okolí. Mladí krokoušci Petrovicím chybět nebudou, ale co pořádní krokodýli? Firda, Kašpar, Oborák, Chvastek a Křiva potáhnout Petrovice dopředu, ale bude to stačit? Ostřílení borci, především Ondřej Firda, který minulý rok ukončil angažmá ve Vítkovicích, ale i další borci, co mají zkušenosti s extraligou.

Uvidíme zítra co k nám přiveze soupeř. Do našich řad jsme další tahouny nelákali, především jsme se zaměřili na mládí, které je potřeba, aby dozráli a zapojili se naplno do zápasů v 1. lize. Některé již uvidíte v zítřejším zápase proti Petrovicím. Doufám, že se těšíte, protože my se budeme na Vás těšit!!! Konečně v naší domácí hale!!! Do zítra si nachystejte pořádně hlasivky a namažte mozoly. Co si vzít sebou ještě do haly?

Pro vstup do haly musíte mít platný certifikát s očkováním, které předložíte u vstupu. Pokud jste nestihli v hale očkování, tak budete muset jít na testování. Antigenní či PCR test s QR kódem, který nám ukážete při vstupu nebo tištěný. Nestačí nám bohužel prohlášení o bezinfekčnosti, ale musíte být opravdu otestování. Bohužel se řídíme nařízením vlády, které respektujeme, protože jsme rádi, že se konečně může sportovat a hrát ta úžasná hra jménem FLORBAAAAL!!!

Zítra přijďte dříve ať si stihnete načepovat do kelímku pitíčko a všechny zkontrolovat, ať nestojíte frontu 4 hodiny jak na Slavnostech.