Poloviční úspěch starších žáků

TJ Slovan Havířov 8:3 FBC Coyotes Jablunkov

Proti Jablunkovu jsme si věřili, snažili jsme se klukům vtlouct taktiku, která by měla fungovat. Výsledek mluví za vše. Mohli jsme se opřít o našeho gólmana, ale taky o dobré bloky jednotlivých hráčů. Dobře jsme přistupovali ke střelcům, myslím si, že každý hráč chytil alespoň 2 střely. Kluci se i dobře vyspali a to se odráželo na jejich hře.

Z.F.K. AQM Petrovice 6:1 TJ Slovan Havířov

Opačný zápas byl proti Petrovicím. Petrovice měli jednoho dobrého útočníka, kterého jsme si měli hlídat. Kluci věděli co dělat, ale neplnili vše, co měli. Hra byla ospalá, nedařila se nám kombinace a na brankáře šlo málo střel. Největší problém byl, že kluci si nedokázali pohlídat jednoho hráče, který rozhodl zápas. Doufáme, že se z toho ponaučí a naše hra se bude jen zlepšovat.

Jakub Mrózek; David Chládek