Posily z Petrovic

Včera jsme zveřejnili „tajné“ posily našeho týmu. Dneska vám je trochu Představíme.

Co tě přitáhlo do Slovanu?
Těch faktorů je hodně. Chtěl jsem nový impuls a ve Slovanu jsem jako malý kluk začínal. Vzpomínky byly jen dobré, takže když mě Kuba zkontaktoval, rozhodování bylo jednoduché.
Vždy se tady jelo naplno a byla velká vůle po vítězství. A vzhledem k práci a k tomu, že se nám s přítelkyní v listopadu narodí dcera, pro mě byly důležité taky pozdější časy tréninků.

Patrik David

Jak se těšíš na sezónu u nás?
Těším se hodně. Zatím jsem absolvoval pár tréninků letní přípravy a byl jsem nadšený z toho, jak byli všichni zapálení a to sezóna ani nezačala. Myslím, že fanoušci se mají na co těšit.

Co očekáváš od téhle sezóny?
Cíl je určitě play-off. Slovan ho zatím nehrál,tak doufám, že budu u první účasti. Na tohle téma jsme se zatím nebavili, ale je třeba se dívat výš.

Co říkáš na tým?
S některými jsem hrál a proti většině nastupoval, takže jsem věděl do čeho jdu. Kromě velké morálky je v něm hodně zkušených hráčů. Přišlo i pár kluků z (Týmu, který ještě nemůžeme říct, ale brzy se vše dozvíte), takže tým bude hodně vyrovnaný. Navíc spolu se mnou přišel také extraligový vicemistr a „sniper“ v jedné osobě.

To byl Patrik David a jak sám zmínil přišel s ním i Radim Ivan.

Radim Ivan

Co tě přitáhlo do Slovanu?
Trenér, který je na první ligu nadstandardní a známe se dobře, víme co od sebe čekat a seriózní jednání ze strany vedení Slovanu.

Jak se těšíš na sezónu u nás?
No první zapas v Karlových Varech je věc, na kterou se každý extra těší, jinak se těším. Na Slovan chodí fanoušci, hala super a zkusíme ukázat, že to florko umíme.

Co očekáváš od téhle sezóny?
Bude to těžké, sestupující tým ze superligy má kvalitu, pak čekám těžké soupeře, kteří posílili zkušenými hráči – Vary, Kladno a kvalitní týmy z národní ligy, kam řadím například Rožnov nebo druhé Brno.

Co říkáš na tým?
Zatím jsem absolvoval pár tréninku, ale myslím si, že je v týmu dobrá atmosféra, kluci to dělají pro radost s cílem se zlepšovat, to je základ. Plus, když nám pomůžou kluci z (týmu, který vám stále neřekneme, i když je konec rozhovoru), myslím, že si můžeme zahrát dobrý florbal, těším se.

A tohle byl Radim Ivan. Oba dva hráči budou hájit barvy Slovanu a jak sami řekli, těšíme se na začátek sezóny!!!