Posily z Vítkovic na střídavé hostování!!

Představujeme Vám naši omladinu týmu a to Kryštofa Malinu a Lukáše Herblicha. Dva borci, kteří si zahráli za Vítkovice v superlize a hráli juniorskou extraligu (KB ligu). Oba dva mistři české republiky v mužské kategorii. Jeden mistr světa juniorů, druhý kapitán a střelec s přehledem na hřišti. Pojďme se podívat na krátký rozhovor s borci.

Prvně se nám představí Kryštof Malina.

Co tě přitáhlo do Slovanu?
Určitě trenér, který má podle mě hodně zkušeností a také možnost mít střídavé hostování, jelikož jsem prvním rokem muž a pravidla dovolují nastupovat za dva kluby v sezóně.

Jak se těšíš na sezónu u nás?
Těším se neskutečně moc, hlavně když jsem teď dlouho nehrál, kvůli mého zranění, proto budu rád až zase naskočím do zápasu.

Co očekáváš od téhle sezóny?
V poslední době mi přijde, že každým rokem se první liga, čím dál tím víc zlepšuje, ale každý tým má svou určitou kvalitu. Jinak bych se chtěl dostat s týmem do play-off. 

Co říkáš na tým?
Na tuhle otázku nedokážu pořádně odpovědět, protože jsem na střídavém startu a ani moje zranění, které jsem už zmínil, mi nedovolí zatím trénovat s kluky.

Kryštof Malina

To byl tedy Kryštof, teď se pojďme podívat na Lukáše.

Co tě přitáhlo do Slovanu?
Do Slovanu přicházím v rámci střídavých startů z Vítkovic.

Jak se těšíš na sezónu u nás?
Na novou sezónu se už moc těším a věřím, že v nové sezoně budeme úspěšní. Hodně se těším na domácí zápasy a domácí publikum.

Co očekáváš od téhle sezóny?
Od sezóny očekávám co největší herní vytížení a sbírání zkušeností v mužském florbalu.  Jelikož budu prvním rokem muž, můžu být na střídavém hostování a nastupovat za oba týmy v jedné sezóně a stále se posunovat dopředu.

Co říkáš na tým?
S týmem jsem absolvoval jen pár tréninků, ale jde vidět, že má každý chuť a motivaci se zlepšovat, což je super. Doufám, že se to přenese i do sezóny a hlavně do zápasů.

Lukáš Herblich

Klukům přejeme hodně štěstí do nové sezóny a hlavně to zdraví!!!