Prague Games 2015 – krátké shrnutí den po dni

Prague games den první – příjezd:

Po náročné cestě ve 35°C jsme dorazili vlakem do Prahy v úterý před 7h večerní. Opatřili jsme si nezbytné náramky a vyrazili na hotel Klamovka. Večer jsme šli do obchodního centra na nakup potravin a občerstvení… Večerka byla brzy, aby naši kluci měli dostatek sil na první zápasy ve skupině.

11703060_961303963922292_4630633156368969123_n

Prague games den druhý -základní skupina:

Druhý den začali boje v základní skupině o co nejlepší umístění. Naše nejmladší kategorie B13 pod vedením Dušana Bernatíka zvládla první zápas a po výhře 3:0 nad Snipers Bratislava získala své první vítezství. V druhem zapase, který byl velice napínavý a vyrovnaný prohráli naši kluci 0:1 se švédským Tunglesta Orange. Kategorie B15 pod vedením Jakuba Labuze si vedla v prvním zápase velice dobře a zdolala český tým SK Metak 7:0. V druhem zapase nás čekal skvěle hrající finsky tým Nokia KRP, se kterým jsme dlouho drželi remízoví stav, ale nakonec nás porazil v poměru 4:0. Kluci bojovali, ale soupeř byl prostě lepší. Tudíž obě kategorie mají na svém kontě jedno vítezství a jednu prohru. Držte nám palce v dnešním hracím dni, kde nás čekají další zápasy základní skupiny!

11143165_960809730638382_9168655283931881034_n

Prague games den třetí – skupina podruhé:

Starší kategorie B15 odehrála včera poslední zápas ve skupině se švédským Bromolla IBK které jsme po bojovném výkonu porazili 2:0 a ujali se tak druhého postupujícího místa v základní skupině. Mladší žáci kategorie B13 ráno zvítězili velice jasně nad FBC Unhošť 13:0. V odpoledním zápase pak také zdolali dalšího soupeře FBC Spartak Kaplice 6:0 po krásnem zápase, plném střel a šancí v podání našich. Zaujmuli tak druhé postupové místo v tabulce z pěti týmů. Tento zápas bych chtěl vypíchnout jako skvěle sehraný v podání našich mladých kluku! Dnes nás cekají vyřazovací boje play off!

peF4M_rn1QiyRksT9lWeXG2hg_uejcCf-upcbYME46SS=w1229-h945-no

Prague games den čtvrtý – play off:

Čtvrtý den byl ve znamení vyřazovacích bojů. Mladší kluci se střetli v 16ti finále s Vosami Praha kde po nevydařeném a smolném utkaní prohráli na samostatné nájezdy 3:4 a museli se s turnajem rozloučit. Byl to šok, jelikož do té doby působili kluci suverénně a jistě v průběhu skupiny. Ovšem turnaj ukázal, že týmy postoupili ze 4 míst a naopak ti úspěšní ve skupině vypadli. Starší kategorii přihrál los ve 32 finále švédskou Storvretu IBK což je tým s bohatými zkušenostmi a dlouhou historii. Kluky cekal nelehký úkol, porazit tento tým. Zápas začal vyrovnaně a byl hran velice tvrdě z obou stran. Soupeř nám vstřelil ještě v 1 třetině gól. Naši odpověděli hned ve druhé části a srovnali. Pote ale opět soupeř přidal gól a dostal se do vedení 2:1 na které už naši kluci nedokázali zareagovat i pres vyložené šance a museli se také s turnajem rozloučit. Kluci byli moc smutni a byli k viděni i slzy… Večer jsme vyrazili na zlepšeni nálady do města, do muzea a na lasergame…

Prague games poslední den:

Dnešní pátý (sobotní) den se jdeme podívat na finálové zápasy a půjdeme pomalu ale jistě na vlak do naší domoviny. Děkujeme za přízeň a podporu všem zúčastněným, rodičům a trenérům za podporu a pomoc při organizovaní tak skvělé a výjimečné akce. Budeme se společně těšit na příští rok 🙂