Prague Games" />

Prague Games

Tradiční a jeden z největších turnajů na světě Prague Games se uskuteční v Praze v termínu 10. 7. 2019- 13. 7. 2019  a my se ho budeme účastnit.

Prosím přečtěte si pečlivě dodatečné informace k turnaji Prague Games.

Odjezd: Bude v úterý 9.7.2019 ve 14:24 z hlavního nádraží v Havířově. Sraz na vlakovém nádraží bude 14:00. Do Prahy dorazíme kolem 18:00.
Návrat: Příjezd domů je naplánován na sobotu 13.7.2019. Z Prahy jedeme vlakem v 9:47 a v Havířově budeme ve 13:29.

U odjezdu budou přítomni trenéři Matěj Erbs, David Chládek a Jakub Mrózek. Trenér a organizátor Jakub Labuz bude již čekat v Praze.

Cestujeme s Regiojetem ve vagónech kategorie Standart, zde si děti mohou koupit jídlo a nápoje ale přesto jim určitě nabalte pití a jídlo na cestu.

Dítě do 17 let je povinno prokázat nárok na slevu platným průkazem, na kterém je uvedeno datum narození cestujícího.

Studenti od 18 do 26 let jsou povinné se prokázat při nároku na slevu platným žákovským průkazem nebo platným mezinárodním průkazem ISIC ve formě plastové karty, prosím vemte si tyto prúkazy nebo sis jej nechte vyřídit do odjezdu. Jinak budeme nuceni doplatit rozdíl na místě.

Týden před turnajem uspořádáme ještě jeden nebo dva tréninky na hale. Děti budeme informovat pomocí facebooku. Sebou si vezměte kapesné na obědy a večeře(snídaně jsou na hotelu v ceně ubytování), obědy a večeře budeme řešit během cest formou meny v restauracích, globusu apod. Dále letní i teplé oblečení, bílý i černý dres (kdo nemá dostane půjčený),boty, kraťasy, dostatek spodního prádla a triček pod dres na zápasové utkání, plavky a hygienické potřeby.

Ubytováni budeme:
AO HOSTEL STŘÍŽKOV
DĚČÍNSKÁ 1
PRAHA 8
www.excaliburtours.cz/en/hotels/fortuna-luna-2

O průběhu turnaje a denním programu vás budeme průběžně jako každý rok informovat na webových a facebookových stránkách.

Pro více informací volejte organizátora Jakuba Labuze na tel. číslo 608 426 058.

Turnaj, startovné a trenéři jsou dotovány naším klubem!

Děkujeme a budeme se na Vás těšit