Informace k odjezdu n PG 22

Turnaj se nám kvapem blíží a my pro vás máme informace k odjezdu. Jedeme s mladšími a staršími žáky.

Odjezd do Prahy je plánován na úterý 12. 7. 2022 v 10:49 z vlakového nádraží Havířov. Sraz bude na vlakovém nádraží ve 10:10. Trenéry jsou Jakub Mrózek, Marek Vylegala, Tomáš Revenda a Filip Konkolský. O průběhu turnaje vás budeme informovat na webu, Facebooku a Instagramu. Nezapomeňte nám dat palec ať Vám nic neuteče!!

Návrat bude v sobotu(odjezd z Prahy je 16. 7. 2022 10:18), kde máme příjezd vlaku do Havířova v 14:23.

Cestujeme s Regiojetem v otevrených vagónech, zde si děti mohou koupit jídlo a nápoje (pouze přes kreditní kartu), ale přesto jim určitě nabalte pití a jídlo na cestu, protože začínáme ve středu snídani. V úterý večer ještě nebude večeře. Sebou si vezměte letní i teplé oblečení, modrý dres, šortky, dostatek spodního prádla a triček pod dres na zápasové utkání, plavky a hygienické potřeby. Pomůcky pro regeneraci a roler se můžete vzít nejlépe ve dvojicích.
Pokud některé dítě bere jakékoliv léky, o kterých nevíme, potřebujeme vědět o tom a hlavně je předat trenérovi.

Bydlet budeme zde:
Hotel Prokopka
Adresa: Prokopova 197/9, 130 00 Praha 3
https://www.prokopka.cz/cs/

Důležité!!!
Prosíme aby s námi odjely pouze zdravé děti bez příznaků jakékoliv nemoci. Vedoucí klubu bude podepisovat bezinfekčnost za celý tým.
Dále připomínáme, že děti mají zajištěnou plnou penzi, ale nezapomeňte dětem dát kapesné na jídlo, kdybychom nestihli během zápasu oběd apod.
Stejně tak v zóně najdete dokument „plnou moc“ pro případ zranění nebo nemoci. Tu prosím nahrajte stejně jako prohlášení do klubové zóny.

Pro informace k odjezdu a další podrobnosti můžete volat na telefon 734 249 238 nebo napsat email na info@tjslovanhavirov.cz