Prague Games den první

Představme si více naše kategorie na Prague Games.
B15 – starší žáci ( 2003 a mladší) jsou složené z kluků z TJ Slovan Havířov a čtyř kluků z Torpedo Havířov. Trenéry jsou David Chladek a Jakub Mrozek.
B17 – dorostenci (ročníky 2001 a mladší) jsou složené z kluků ze Slovanu Havířov a kluků ze FBC Ossiko Třinec a FbK Horní Suchá. Trenérem je Smeták Matěj.
B18 – junioři (ročníky 2000) z kluků ze Slovanu a bratrů ze Slovenska FbC Young Arrows Spišská Nová Ves a FbO Žochár Topoľčany. Trenérem je Jakub Labuz.
Každý den budeme psát a reportovat průběh turnaje.

PG B18: první hrací den. Našim prvním soupeřem na hale Podivný mlýn byl SK Bivoj Litvínov, který nás v první třetině potrápil a byl vyrovnaným soupeřem. V druhé polovině už se ale prosadili obě naše lajny a dovedli jsme zápas k vítězném konci 4:2! V druhém večerním zápase jsem narazili na těžkého soupeře Tatran Střešovice. Nicméně naši kluci se nezalekli a měli zápas pevně v rukou. Dlouho dobu jsme si drželi náskok dvou branek ale soupeř v samém závěru zahrozil a zkorigoval skóre. Naší vyhrali 2:1 a mají tak v tabulce 6 bodů!

PG B17: první hrací den máme za sebou. První zápas se Zlínem jsme byli jasně lepší. Přehrávali jsme soupeře rychlými brejky. Dokonce jsme šli do vedení ale vysledek 1:0 nas uspokojil a v tu chvíli jsme přestali hrát. V druhé polovině jsme fyzicky odpadli a šlo znát naše tréninkové manko. Pak už jsme jenom dotahovali výsledek a nedokázali to dotáhnout do Šťastného konce. Prohra 5:3 byla jasnou ukázkou toho že je velmi důležité chodit na letní přípravu. 2. Zápas proti Olympu Praha jsme klukům dali do hlavy ,že je velice důležité získat Tři body. Už od začátku do toho dali všechno a jediným úkolem bylo střílet na bránu. Všechny dané pokyny splnili a zápas jsme si pohlidali od začátku do konce s výsledkem 9:2.

B15: ráno jsme hráli v 8 hodin proti Tatran Střešovice. Kluci se zalekli jména týmu, ale i tak jejich výkon byl chvályhodný v určitých momentech. Snažili se pomoct gólmanovi a snažili se hrát výborně i dopředu. Konečný výsledek 0:4.

Druhý zápas jsme hráli proti Švédům. Bohužel kluci nenastoupili s čistou hlavou do zápasu a zapomněli na všechny pokyny, které jsme jim dali. Soustředili se jen na fanoušky soupeře a tenhle zápas neměl nic společného s výkonem z rána. Snad zítra ráno budeme hrát lepší florbal. Bohužel jsme podlehli 1:6.