Prague Games – důležité informace

Prosím přečtěte si pečlivě dodatečné informace k turnaji Prague Games.

 

Odjezd: Bude v úterý 10.7.2018 ve 14:07 z hlavního nádraží v Havířově. Sraz na vlakovém nádraží bude 13:45. Do prahy dorazíme kolem 18:00.
Návrat: Příjezd domů je naplánován na sobotu 14.7.2018. Z Prahy jedeme vlakem v 9:48 a v Havířově budeme ve 13:30.

Cestujeme s Regiojetem ve vagónech kategorie LOW COST(to znamená bez servisu) a je tedy nutné dětem zabalit pití a jídlo na cestu. Týden před turnajem uspořádáme ještě jeden nebo dva tréninky na hale. Děti budeme informovat pomocí facebooku. Sebou si vezměte kapesné na oběd a večeři(snídaně jsou na hotelu v ceně ubytování), letní i teplé oblečení, bílý i černý dres (kdo nemá dostane půjčený), kraťasy, dostatek spodního prádla a triček pod dres na zápasové utkání, plavky a hygienické potřeby.

Budeme ubytováni v hotelu Prokopka na adrese Prokopova 197/9, 130 00 Praha 3
http://prokopka.cz/cs/

!Důležité!
Jelikož se počítalo v původní částce za PG se zlevněným jízdným o 75% pro děti a studenty, které avizoval na začátku letošního roku stát a nakonec tyto slevy posunul na 1.září, je bohužel nutno doplatit ještě 250 Kč na cestovné. Tuto částku vybereme od dětí před odjezdem na vlakovém nádraží. Berte prosím také na vědomí, že v letošním roce došlo k markantnímu zdražení turnajových náramků (dvojnásobně), ubytování a také startovného. Turnaj, startovné a trenéři jsou dotovány naším klubem!

O průběhu turnaje a denním programu vás budeme průběžně jako každý rok informovat na webových a facebookových stránkách.

Pro více informací volejte organizátora Jakuba Labuze na tel. číslo 608 426 058.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit