Prague Games informace k odjezdu

urnaj se nám kvapem blíží a my pro vás máme informace k odjezdu. Jedeme s kategoriemi B12, B15 a B17.

Odjezd do Prahy je plánován na úterý 4. 7. 2023 v 10:21 z vlakového nádraží Havířov. Sraz bude na vlakovém nádraží v 10:00. Trenéry jsou Jakub Mrózek, Ondřej Sihlovec, Tomáš Revenda, Daniel Tomica,Filip Konkolský a Marek Vylegala. O průběhu turnaje vás budeme informovat na webu, Facebooku a Instagramu. Nezapomeňte nám dát palec ať Vám nic neuteče!!

Návrat bude v sobotu(odjezd z Prahy je 8. 7. 2023 v 11:38), kde máme příjezd vlaku do Havířova v 15:33.

Cestujeme s Regiojetem v otevřených vagónech, zde si děti mohou koupit jídlo a nápoje (pouze přes platební kartu), ale přesto jim určitě nabalte pití a jídlo na cestu, protože prvním jídle je snídaně ve středu. Sebou si vezměte letní i teplé oblečení, dres, šortky, hůl , míček, sálovky, dostatek spodního prádla a triček pod dres na zápasové utkání, plavky a hygienické potřeby. Pomůcky pro regeneraci a roler se můžete vzít nejlépe ve dvojicích. Prosíme aby si děti vzaly průkazky pojištovny, občanský průkaz, popřípadě isic nebo jinou kartičku na slevu v dopravě.
Pokud některé dítě bere jakékoliv léky, o kterých nevíme, potřebujeme o tom vědět a hlavně je předat trenérovi.

Bydlet budeme zde:
a&o Hostel Prague Rhea
Adresa: 19, V Úžlabině 3068, Strašnice, 108 00 Praha

https://www.aohostels.com/de/p…

Důležité!!!
Prosíme, aby s námi odjely pouze zdravé děti bez příznaků jakékoliv nemoci. Vedoucí klubu bude podepisovat bezinfekčnost za celý tým.
Dále připomínáme, že děti mají zajištěnou plnou penzi, ale nezapomeňte dětem dát kapesné.
Stejně tak v zóně najdete dokument „plnou moc“ pro případ zranění nebo nemoci. Tu prosím nahrajte stejně jako prohlášení do klubové zóny.

Pro informace k odjezdu a další podrobnosti můžete volat na telefon panu Mrózkovi 734 249 238 nebo napsat email na info@tjslovanhavirov.cz

Děkuji Jakub Labuz