Prague Games: Informace k odjezdu

Turnaj se nám kvapem blíží a my pro vás máme seznam účastníků a informace k odjezdu.
Odjezd do Prahy je plánován na úterý 7. 7. 2020 ve 14:20 z vlakového nádraží Havířov. Sraz bude na vlakovém nádraží ve 13:50. Trenéry jsou Lukáš Rada, Lucie Hesková, Jakub Mrózek, Jakub Labuz a Matěj Erbs. Jedeme v rekordním počtu a to 56 účastníků, o průběhu turnaje vás budeme informovat na webu, facebooku a instagramu.

Návrat bude v sobotu(odjezd z Prahy je 11:50 ) 11. 7. 2020 v 15:30 kde máme příjezd vlaku do Havířova.

Cestujeme s Regiojetem ve vagónech Astra, zde si děti mohou koupit jídlo a nápoje ale přesto jim určitě nabalte pití a jídlo na cestu. Sebou si vezměte letní i teplé oblečení, černý dres a šortky, dostatek spodního prádla a triček pod dres na zápasové utkání, plavky, léky a hygienické potřeby.

Bydlet budeme zde:
hotel Rhea – AO HOSTEL RHEA
V ÚŽLABINĚ 19 PRAHA 10
https://www.aohostels.com/de/prag/praha-rhea/

Důležité!!!
Na turnaji platí přísná hygienická opatření, prosíme aby s námi odjely pouze zdravé děti bez příznaků nemoci. Vedoucí klubu bude podepisovat bezinfekčnost za celý tým.
Dále připomínáme, že děti mají zajištěné jen částečné stravování, nezapomeňte dětem dát kapesné na jídlo(500 kč).

Sebou prosím doneste vyplněnou plnou moc pro případ zranění nebo nemoci.

Pro informace k odjezdu a další podrobnosti můžete volat na telefon 608 426 058 nebo napsat email na info@tjslovanhavirov.cz

Seznam účastníků:

kategorie B12

kategorie B17 a B18