Přátelské utkání proti Třinci

Před utkáním v sobotu s Chomutovem, muži odehráli přátelské utkání s Ossiko Třinec na jejich palubovce včera večer.

S Třincem jsme odehráli již několik přátelských utkání i když soupeř je trochu z ruky. Nepřijeli jsme v plné sestavě, protože máme teď hodně nemocných a zraněných, ale přijeli jsme s tím, že chceme vyhrát a zlepšit naši hru jak dopředu, tak i dozadu.

První třetina byla nudná uspávací, i když se hrálo nahoru dolů, bohužel v první třetině žádný gól nepadl. Měli jsme problém proměnit několik 100% šanci a netrefovali bránu. Soupeř na druhé straně měl několik breaků, které  neproměnil.

Všechno začalo ve druhé třetině individuální akci Jakuba Mrózka, který si projel středem hřiště a sám zakončil. Poté přišel brankostroj Michala Kozelského, který si drží formu a dal 4 góly.

Konečný výsledek byl 5:4 pro Slovan. Hra byla od druhé třetiny celkem zajímavá i na pohled. Hrál se rychlý agresivní florbal s pěknými akcemi. Soupeře jsme několik let potkávali v soutěžích, které hrálo mužské béčko a vždycky to byly zajímavé zápasy.

Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na další, přejeme mu hodně štěstí v soutěži.