Před zápasem proti Mvilu Ostrava jsme pro vás připravili rozhovor s Michalem Kozelským

Ahoj Michale letošní sezónu si přesídlil z obrany do útoku a rovnou s kapitánskou páskou jak cítíš tíhu teto odpovědnosti?
Vždy jsem chtěl hrát v útoku a Matěj mi dal konečně šanci. Co se týče kapitánské pásky, tak je to zodpovědnost, ale tu já mám rád a doufám, že jsou semnou kluci spokojení.

Momentálně se ti bodově daří, jak by si zhodnotil tento bodový zisk?
Bodově se mi daří, ale určitě to není jen moje zásluha. Myslím si, že jsme si v lajně dost sedli a dobře se s klukama doplňujeme.

V letošní sezoně přišlo hodně nových kluků, co říkáš na atmosféru v kabině?
Atmosféra v kabině je dobrá. Snažíme se s Matějem držet pozitivní náladu a vyřadit z minulých let zaběhlé pokřikování a „nadávání“.

Ve Varech si z osobních důvodů chyběl, můžeš nám i tak lehce zhodnotit průběh zápasu?
Ve Varech jsem chyběl, ale i tak jsem kluky na dálku podporoval a sledoval na videu. Myslím, že šlo vidět, jak mají Vary kvalitní tým, ale kluci se statečně rvali až do konce. Samozřejmě je zde obrovsky vidět kvalita letošní posily Šimona Kuczery, který na hřišti předvádí úžasné představení a pomáhá celému týmu. Za ty bych mu chtěl dát velký dík.

V sobotu Vás čeká těžký zápas s Mvilem dá se říct, že je to takové malé derby, jak se na něj připravujete a co od zápasu očekáváš?
Mvil poslední zápas proti Kladnu vyhrál, takže určitě první výhrou v sezóně získal sebevědomí. Bude to velmi těžký a tvrdý zápas, který dle mého rozhodne jen pár chyb. My už samozřejmě probíráme taktiku a připravujeme se, co nejlépe umíme. Jsou to pro nás důležité body, takže věřím, že tam ze sebe necháme to nejlepší.

Další týden jedete hned na dvou výjezd do Chomutova a Kladna čekáš, že to bude dobrá stmelovačka pro tým?
Vždycky jsem měl tyhle výjezdy s přespáváním rád. Je to asi nejlepší možnost na to pořádně stmelit tým a na hřišti se to potom dost projeví. Myslím, že kdo zná Matěje, tak nepochybuje o tom, že bude večer o zábavu postaráno.

Děkujeme a přejeme úspěch v meziměstském derby