Představujeme vám nové klubové logo

Ano, jak už jste si asi všimli, změnili jsme naše logo. Modernizovali jsme ho. Naše původní logo už letos oslavilo 17 let, a proto nastal čas změny. Zadání bylo jasné, chtěli jsme, aby nové logo vycházelo z původního loga a aby bylo hned všem jasné, že se jedná o Slovan. Barevně jsme se také drželi barev našeho města a to modré, žluté a bílé.

Do budoucna plánujeme další změny v podobě nové grafiky pozvánek, plakátů, triček a webu, které přijdou s novou sezónou. Nechtěli jsme velkou změnu, chtěli jsme jen modernizovat a logo uhladit a věříme, že se nám to povedlo. Chceme se stále posouvat 😊. Nebojte se, sady dresů zůstávají stejné.

Ale tyhle věci nedělají klub klubem. Dělají ho lidi, vy, hráči, rodiče, trenéři. Děkujeme, že v nás věříte, protože my věříme ve Vás a na naší společnou budoucnost!

My jsme rodina, my jsme Slovan <3

Logo 2020
Logo 2013
Fotka z roku 2010