Předzápasový rozhovor s extraligovou posilou Filipem Hromádkou

1. Ahoj Filipe, letos máš premiérovou sezonu ve Slovanu Havířov, jak se cítíš v týmu a jak ses vůbec zde dostal z Extraligového FBC Ostrava ?

Ahoj, v týmu se cítím dobře, s hodně klukama jsem dříve hrál buď za FBC nebo na letních turnajích. Už před sezónou jsem věděl že chci nějaké střídavé starty v 1.lize abych byl více vytížený a nabral nějaké zkušenosti, a jak už jsem řekl spoustu kluků znám tak jsem se rozhodl pro Slovan.

2. Všímáme si, že si hodně využívaný, jak na přesilové hry tak i oslabení, sedí ti, když můžeš hodně času trávit na hřišti ?

Ano na hřišti jsem celkem hodně, ale nemám s tím vůbec problém, právě že naopak. Cítím se potom mnohem jistější a hraje se mi ve větší pohodě.

3. V zápase s Mvilem jste byli hodně na míčku a co se týče střel, přestříleli jste soupeře rozdílem třídy, můžeš nějak popsat toto utkání, i když jste nakonec prohráli ?

Zápas s Mvilem byl celkem smolný. Střel jsme měli opravdu hodně, ale brankář jim výborně zachytal a hlavně jsme neproměňovali 100% šance, což musíme do dalších kol změnit. A taky jsme nebyli schopni dobíhat soupeřovi brejky 3na1 nebo 2na1 a ti už to potom měli lehké.

4. Pravidelně trénuješ i s FBC Ostrava, jak vidíš svoje šance v extraligovém týmu a jaké je srovnání atmosféry mezi Slovanem a FBC v kabině ?

Je to tak, s FBC Ostrava trénuju pořád a zatím čekám až mi trenér dá šanci ukázat se v nějakém zápase. A co se týče kabiny, tak co se děje v kabině, má zůstat v kabině.

5. O víkendu Vás čeká težký výjezd a to hned dvojkolově, jedete až do dalekého Chomutova a v neděli končíte na Kladně, doufáte už v bodový zisk ?

Já myslím, že oba týmy můžeme v pohodě porazit, pak se k tomu přidá trošku štěstíčka a povede se nám to. Budeme celý mančaft společně celý víkend, takže doufáme ve stmelení a v ten bodový zisk, na který čekáme.