Přerušení tréninků na ZŠ Generála Svobody do konce školního roku

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 proběhne poslední trénink na ZŠ Generála Svobody pro zbývající konec sezóny 2017/2018. Od února již tedy trénink nebude. Důvodem je malá účast dětí na tréninku, kterou si vysvětlujeme pozdním začátkem florbalového kroužku, jelikož na škole probíhala rekonstrukce až do listopadu a děti už měli od září nejspíše jiné kroužky a aktivity. 🙁

Prosíme rodiče a děti aby navštěvovali další místa tréninků v Havířově. Nejblíže je ZŠ Moravská s tréninkem v úterý od 16-17h. Budeme na ZŠ Moravská vyjednávat další tréninkovou jednotku, aby děti mohli chodit alespoň 2x týdně!

Od září budeme opět otevírat florbal na ZŠ Generála Svobody, tentokrát však hned od začátku školního roku. Máme velký zájem, aby zde florbal mohl nadále fungovat.

Děkujeme za pochopení

V případě dotazů neváhejte a volejte na telefonní číslo 608426058 p. Labuz