Přípravka hrála ve Stonavě

Další turnaj přípravky se konal 27.2 ve Stonavě, kde na nás čekaly týmy z Karviné, Štěpánkovic, Torpedo Havířov a z Českého Těšína. Tentokrát jsme se vypravili s dětmi i hodně mladšími, které v této kategorii ještě budou hrát nejen příští sezonu.

V prvním utkání jsme se střetli s nejsilnějším týmem a to s 1.FBC Karviná. Nastupovali jsme již s velkým respektem a to bylo znát i na hřišti, snažili jsme se, ale Karviná nás jasně přehrála svou organizovanou hrou, přesnými přihrávkami a střelbou. S prohrou jsme počítali, ale nemusela být až tak vysoká.

V ostatních utkáních jsme byli rovnocenným soupeřem nejen se Štěpánkovicemi, ale i s Torpédem a s Českým Těšínem. Sice nám opět patřilo 5.místo v turnaji, ale vidím veliké zlepšení v pokrývání hráčů, v pohybu na hřišti i ve sledování hry. Stále nám chybí více střel na bránu, umět zpracovat přihrávku a u některých i větší důslednost v osobních soubojích. V brance se kluci také střídali a ikdyž se snažili, byla vidět absence zkušenějšího brankáře.

Každým turnajem je jasně vidět zlepšování hry, již neprohráváme takovým rozdílem jak na podzim, ale výhra se nám stále vyhýbá. Tato sezona je pro nás hodně těžká, musíme se během krátké doby naučit to, nač ostatní týmy měly několik let, protože náš tým je celý sestaven z nováčků a věřím , že když kluci vydrží úspěch již není daleko.

Naše sestava: Burdek Vojtěch, Foniok Matteas, Čellár Jan, Koch Samuel, Kraus David, Lacedra Matteo, Matušek Teodor, Javorský Matěj, Vavřík Jan, Šleis Jan, Štefánek David, Král Antonín, Mališ Ondřej, Mališ Štěpán, Uher Richard a Dan Velička.