Připravka odehrála svůj poslední turnaj

V neděli 29. 4. 2018 odehráli naši nejmladší svůj poslední turnaj této sezóny. Společně s námi se ho zúčastnily také týmy FbK Horní Suchá, 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci, PASKOV SAURIANS a 1. FBC Karviná, která turnaj pořádala.

Hned v prvním zápase jsme se střetli s domácí Karvinou. K naší smůle jsme v zápase trochu zaspali a než jsme se nadáli, odcházeli jsme do šatny s prohrou 3:9. Nicméně děti bojovaly statečně.

Další zápas nás čekal proti Vítkovicím. Děti vběhly na hřiště s velikým nasazením a hned v úvodu jsme se mohli radovat z dvoubrankového vedení. Radost nám, ale dlouho nevydržela a po vyrovnání na 2:2 jsme začali hodně zmatkovat. Ve druhé polovině zápasu už jsme nedokázali držet krok se soupeřem, který nám utekl až na rozdíl 12 branek. Konečný výsledek 14:2.

Po dvouzápasové pauze nás čekal tým Paskova. Snažili jsme se držet tempo se soupeřem a dařilo se nám dostávat do nádherných akcí, které ale, naštěstí pro soupeře, končily jen tyčkou nebo přestřelenou brankou. Štěstí bylo na straně soupeřů a my odcházeli s další prohrou 1:6.

Před námi byl poslední zápas s Horní Suchou. Přesto, že se jednalo o zápas jako každý jiný, vypadal úplně jinak. Dětem nechyběl pohyb, nahrávky, střelba ani kombinace, za které by se jistě nemuseli stydět ani jejich starší kamarádi ve vyšších kategoriích. Skóre bylo stále vyrovnané až do posledních minut zápasu, kdy nás zaskočily rychlé góly a soupeř si tak připsal vítězství 9:6.

I když se nám nepodařilo si z tohoto turnaje odnést ani jednu výhru, dětem patří obrovská pochvala za jejich nasazení, bojovnost a píli nejen při zápasech, ale i na trénincích. Poděkování patří také rodičům, kteří naše malé naděje podporují na hřišti i mimo něj.