Přípravka odehrála svůj první turnaj

Dne 11.10.2015 proběhl první turnaj přípravky v Hradci nad Moravicí. Čekaly na nás zápasy s Juventus Odry, Lvíčata Vítkovice, PEMA Opava a 1.SFK Havířov. Pro naše malé borce to byl první turnaj.

V prvním zápase proti Juventusu Odry jsme se rozkoukávali a sehrávali jednotlivé lajny. Pro mnoho našich hráčů to bylo první seznámení s turnajovým systémem. Dokonce se nám podařilo vstřelit i gól, když dalších 9 jsme inkasovali. Zápas skončil 1:9 .

V druhém zápase na nás čekalo zkušené družstvo 1.SC Vítkovice Lvíčata, kde jsme se opět i přes veškerou snahu celého týmu dostali 20:0, ale hra přes tento výsledek nebyla vůbec špatná.

Dalším týmem byla PEMA Opava, tady jsme hráli zase o něco lépe, dařilo se nám vstřelit i víc branek a v obraně jsme se začali také zlepšovat, i když jsme i tento zápas prohráli, byli jsme už mnohem lepším soupeřem. Utkání skončilo 3:7

V závěru na nás čekalo střetnutím s dosud suverénním lídrem turnaje s 1.SFK Havířov, které i ostatním družstvům nadělovalo hodně gólů. Naši kluci se drželi a bojovali ze všech sil, snažili se jak lépe zabezpečit obranu i více se prosazovat v útoku a výsledek 3:11 není tak špatný, proti tak sehranému týmu.

Během celého turnaje byla vidět veliká snaha u našich hráčů, které již doopravdy zajímal jen florbal, v brance se kluci také střídali a žádný neudělal ostudu. Kluci jsou velmi snaživí a bojovní, od začátku bylo vidět výrazné zlepšování a těch prvních pár turnajových gólů jsou velmi slibné vlaštovky pro budoucnost. I přes slzičky které za páté místo ukáply, musím naše hráče za tento turnaj pochválit, zkušenosti nabývají velmi rychle, chuť a snaha je veliká. Jen tak dále a děkujeme kluci a slečno 🙂

Naši skvělí bojovníci: Semanová Dorota, Vavřík Jan, Foniok Matyas, Javorský Matěj, Koch Samuel, Kroček Daniel, Ulm Richard, Hanus David, Kovár Matěj, Mališ Ondřej, Mališ Štěpán.