Přípravka v roce 2016

Naši nejmenší florbalisti „naše přípravka“, ukázala v letošním roce velký posun.

I když naši kluci často prohrávali a byli z toho smutní, tak to nevzdávali, snažili se, makali, trénovali a florbal je bavil. V létě na parádním soustředění v Bystřici ukázali, že jsou dobrý tým a trénovali intenzivně celý týden. A možná i proto zahájili letošní sezónu nejlépe, jak mohli – ve Stonavě ukázali, že, když chtějí, tak i přípravka z TJ Slovan Havířov umí vyhrávat. A šlo to dokonce tak výborně, že si vybojovali „zlato“. Radost byla obrovská, tohle „nakopnutí“ hoši už moc potřebovali. Získali novou sílu a úsměvy na jejich tvářích byly odměnou pro naše trenéry i rodiče. Letos ještě odehráli tři zápasy, ani v jednom nebyli poslední a ze Stonavy si odvezli také „bronz“. Věříme, že kluci budou stále jen lepší a lepší, a to „poslední“ místo již napořád nechají někomu jinému.