Proběhlo první kolo Hornické ligy

Slovan se jako obhájce titulu opět přihlásil na tento mimosezónní turnaj, tentokrát s mladými juniory. 17.5.2015 proběhlo 1. kolo 3. ročníku HFL. Na úvod se představil nováček Z.F.K. Petrovice, který prokázal své kvality a zvítězil nad Florbalem Stonava 3:2. I druhý zápas se stal kořistí Petrovic, i když po prvním poločase se zdálo, že Sokol Petřvald bude držet s tímto celkem krok. Druhá půle ale patřila Petrovicím hlavně díky třem brankám v rozmezí jedne minuty – 7:3. Petřvald si pak v dalším zápase doslova pohrál s Florbalem Stonava. Výsledek 11:1 mluví za vše. Obhájce titulu – Slovan Havířov – nastoupil ke svému prvnímu zápasu proti Orlovským ležákům. Slovan vykročil do bojů správnou nohou, vyhrál 5:0. Orlovští ležáci následně vybojovali v dosti nervózním utkání vítězství 4:2 s Bazingou Ostrava. Poslední zápas vyhrál Slovan Havířov, ale Bazinga nedala svou kůži zadarmo – 3:2.

Do čela tabulky se tak dostal obhájce trofeje – Slovan Havířov, těsně následován týmem Z.F.K. Petrovice. Více o zápasec