První body ?

Muži v úterý odcestovali do Chomutova, kde odehráli dobré utkání. Hra byla nahoru dolů, tvrdé souboje, někdy až za hranou, ale dobře odmakáno. Chomutov se v první dostal do dvoubrankového vedení a muži museli dotahovat. Nejdříve srovnali na 2:2 díky dobrým oslabením a přesilovce. Bohužel další zbytečný faul dostal Chomutov do hry a zvyšoval na 2:3.

Následně přišla dobrá pasáž, kdy jsme byli hodně na balónu a dostávali jsme se do vyložených šancí, které jsme konečně proměnili. V 50. minutě utkání muži vedli 5:3 a zdálo se, že Chomutovu dochází čas. Bohužel zatažená obrana, slabý tlak a drobné štěstí soupeře, vyústilo v remízový stav 5:5. Následovala pak menší chybka rozhodčích, kdy nepískl hru vysokou holí a hráč Chomutova kolem sebe šermoval, jak o závod. Padl gól z blbosti a soupeř vedl 5:6. Rozhodčí chtěli trochu kompenzovat svoji chybu a pískli soupeři faul na 2 minuty, kde si muži hezky počkali na svoji šanci a vyrovnali v přesilovce.

Poslední Minuta zápasu, jsme v držení balónu a v poklidu jsme chtěli dohrát na půlce soupeře. Bohužel námaz a soupeř běží do přečíslení, které využije střelou na přední tyč. Do konce zápasu se nestihlo vymyslet žádná kombinace a zápas skončil těsnou prohrou 6:7. Skvělý zápas, kdy bylo slyšet v hale i fanoušky, kteří fandili Havířovu. Začeš jim děkujeme. Možná to bylo díky chování jiných fanoušků z Chomutova, kteří chtěli sdílet své ústní tekutiny s našimi hráči. Nepochopitelné chování, které by na Ostrovech odsoudili jako útok na dotyčnou osobu.

Nicméně dneska se můžeme těšit na jiný zápas. Přijede k nám Jaroměř, která překvapila třeba Pardubice v poháru. Zatím v tabulce mají bod, tak jako my. Uvidíme jak se soupeřem popereme na domácí půdě, protože je třeba začít makat a neztrácet zbytečně body!!! Budeme dneska potřebovat všechny vaše ruce, hlasivky, děti, muže, ženy, rodiče, všechno co se najde. Pojďte fandit a vybojovat společně s muži první body!!!!

Nezapomeňte být na MSH Slavia 17:50, nachystaní na svých stanovištích a pořádně se do toho opřít!!!!