První domácí zápas

Nyní budeme/hrajeme domácí zápas proti Rožnovu, který v minulé sezóně skončil na 2. místě v základní části a probojoval se do 1. ligy, kterou následně odmítl hrát. Nyní v prvním kole hráli Sršni proti Kopřivnici, se kterou prohráli 3:5.
My jsme v prvním kole hráli proti Mvilu Ostrava, který jsme porazili 9:4. V oslabené sestavě se blýsknul Tomáš Prus, který zaznamenal 3 góly a 3 asistence. Pomohl mu i parťák z lajny Jakub Onderka, který si připsal 2 góly a 2 asistence.

Uvidíme jak si povedou chlapci proti Rožnovu. Další výsledky z Národní ligy si můžete přečíst zde.

Další zápas nás čeká další proti Šumperku a to 24.9. v sobotu na jejich domácí hale. Na domácí zápas si musíte počkat až do 1.10., kdy přivítáme FBC Hranice od 19:00 konečně na Slavii.

Další víkendové výsledky Muži C ………… Junioři ………….. Starší žáci