První remíza v přípravce!

V sobotu 5.12 nechodí jen Mikuláš s čertem ale i naši nejmladší kluci za florbalem. Tentokrát jsme se vypravili do Štěpánkovic. Sešlo se nás pravda méně, jen 8 hráčů, ale o to srdnatěji jsme turnaj pojali.

V prvním zápase jsme se utkali s domácím FBC Štěpánkovice. S tímto soupeřem jsme dosud neměli žádnou zkušenost. V brance nás držel Ríša Uher a v poli jsme se snažili také. Kluci se snažili, hlídali si hráče, snažili se střílet i na branku, dva zářezy za naše družstvo vstřelil Honza Vavřík. V utkání jsme podlehli 2:8

V druhém zápase jsme se setkali s týmem z Opavy. Který již z turnajů známe. Dvakrát jsme s nimi prohráli 3:7 a 3:9.V úvodu utkání jsme se dostali do vedení, vedením skončil i první poločas, což nás zaskočilo nebojovali jsme dál. Soupeř byl na stejné úrovni jako my a naši kluci vybojovali první remízu 7:7. Střelecky se podepsali David Kraus, Lacerda Mateo, Ondra Mališ a Ríša Uher. V tomto i následujícím utkání střežil naši brankovou svatyni Matěj Kovár.

V následujícím zápase nás prověřil tým z Oder, se kterým jsme také již hráli ve dvou utkáních. Ikdyž jsme s nimi opět prohráli, dříve jsme jim vstřelili jen 1 nebo 2 góly. Tentokrát jsme byli šikovnější a 5 branek vstřelil Ondra Mališ a jednu Lacerda Mateo. Celkově kluci žili z euforie z remízy a chybiček se objevilo více. Při závěrečném hvizdu na tabuli bylo 6:13

V posledním zápase jsme se utkali s lídrem dnešního turnaje 1.FBC Karviná. Soupeř byl herně lepší, ale již jsme se snažili mnohem více hlídat si hráče, zapojovat se v obraně a přihrávat si, V brance nás zřetelně podržel Ondra Mališ. Utkání skončilo 0:13.

Celkově jde opět o zlepšení našeho na zkušenosti chudého týmu, musím všechny kluky pochválit, bojovali, snažili se u mnohých je vidět již výrazné zlepšení. Dnešní remíza je do budoucna určitě dobrým příslibem.

Naše sestava: Bednář Pavel, Kovár Matěj, Kraus David, Lacerda Mateo, Mališ Ondřej, Šleis Jan, Uher Richard a Jan Vavřík