První turnaj, druhé místo?

I naši elévci již zahájili turnajovou sezónu. V neděli 23. září vyrazili do nedaleké Kopřivnice poprat se s týmy, které byly domácí Kopřivnice, Osiko Třinec, Eagles Orlová a 1.SFK Havířov a nevedlo se jim vůbec špatne.

I přesto, že nás jelo málo a na střídání jsme měli po jednom hráči, byli děti velmi šikovné a celý turnaj bojovali ze všech sil. Odměnou za to jim bylo umístění na druhém místě.

V prvním zápase s domácí Kopřivnicí jsme remizovali 16:16. Velmi vyrovnané utkání, které skončílo remízou. Škoda pro nás, že jsme nedokázali vstřelit na konci zápasu ještě jednu branku. Ve druhém zápase jsme hráli s Osiko Třinec s výsledkem 14:12 pro náš Slovan. Byl to houževnatý soupeř, který neustále běhal a vrhal se pořád to útoku, ale nakonec jsme to zvládli a urvali vítězství. Do třetího zápasu jsme vstoupili proti orlovským Eagles. V tomto zápase bohužel vydali elévci všechnu svoji sílu a vyhráli 17:10, ale do posledního zápasu už táhli nohy za sebou. V posledním zápasem o konečné umístění bylo havířovské derby s 1.SFK Havířov. I přes všechnu snahu nás únava dohnala a soupeři jsme bohužel podlehli 13:25.

To nám ovšem nezkazilo radost a krásného 2. umístění v turnaji. Dětem patří veliké poděkování za bojovnost, silnou vůli a rodičům za podporu při zápasech našeho týmu. Teď hlavně zase zpátky na zem a soustředit se na další turnaje a podávat stejné výkony, tak jako tenhle turnaj, jsou skvělí.

napsala Trenérka Lucie Hesková