První týden 1. ligy

Slovan Florbal nábor

Dva víkendové zápasy a jedno pohárové utkaní si připravili Muži na začátek sezóny. Minulý týden zvládli Muži vstup do sezóny a připravili si překvapení pro Florbal Chomutov. V prodloužení totiž Chomutov prohrál a ztratili, tak první domácí zápas.

V pondělí se cestovalo do Rožnova, kde se odehrálo pohárové utkaní na klasicky hrozných parketách. S Rožnovem jsme také hráli nahoru a dolů a do zápasu se zapojili až v druhé třetině. Zápas šel do prodloužení a do nájezdu. Nájezdy zvládli lépe chlapci z Rožnova. Po prvním zápase, tak vypadáváme.

13.9. se hrálo 2. kolo 1. Ligy mužů proti FB Hurrican Karlovy Vary. Minulé roky Karlovy Vary pomýšleli na postup do extraligy, ale zatím jim to nevycházelo. I přes to, že minulý rok vyhráli ligu, do extraligy se nedostali přes coronu. Dneska přijeli s oslabeným týmem, ale stále lépe florbalovějším. Na konci zápasu dokázali v poslední minutě vyrovnat a v samostatných nájezdech urvat druhý bod do tabulky.

Nás to mrzet nemusí, kdo by si pomýšlel před sezónou na 3 body po dvou zápasech a ještě proti Chomutovu a Varech. Máme se od čeho odpíchnout a jedeme dále!!! Další víkend nás čeká zápas venku proti Znojmu a potom DERBYYYY!!

Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči