První zápas elévů v novém roce – bronzová je doma

Přes Vánoce naši elévové zrelaxovali těla i duše, nabrali novou sílu a i přes mrazivou neděli, jakou ta 8. 1. rozhodně byla, dokázali opustit své vyhřáté postele a vrhli se na první zápas v roce 2017.

Hrálo se ve sportovní hale v Horní Suché, všichni rodiče naštěstí svá auta nastartovali a hráče na zápas dovezli a někteří tatínci si dokonce hned ráno trasu z haly domů a zpět na halu zajeli dvakrát za sebou, protože pár kluků ve svých batozích nenašlo „sálovky“.

První souboj proti domácí Horní Suché nevyšel dle našich představ. Ondru, super brankáře, máme bohužel jen jednoho, a tak se v naší druhé bráně v každém souboji prostřídali i Danek a Zelda. V druhém souboji jsme skoro remízovali s Orca Krnov, a to už byli kluci rozjetí naplno, a tak ve třetím souboji Letku Ostrava porazili s obrovským rozdílem. Vypadalo to velmi nadějně, ale v posledním souboji nám štěstí zase přestalo přát – hráči z Petrovic byli někteří nesportovně tvrdí – do našich kluků strkali, jak to šlo a k tomu pan rozhodčí, alespoň v očích našich kluků a rodičů, pískal „proti nám“. Kluci dali krásných 6 gólů, ale na protivníka to tentokrát nestačilo. I přesto si nakonec kluci odvezli z Horní Suché nádherný pohár za třetí místo, a to je pro elévy určitě velký úspěch, jsou prostě lepší a lepší.