Rozhodnutí

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás naposledy hromadně oslovit ohledně dění v našem klubu. Jak jste již někteří mohli slyšet a zúčastnili se rodičovských schůzek, víte, že dochází k rozdělení našeho klubu.

Pan Ficenc společně s trenéry Petrem Chudobou a Radkem Vaňkem si založili nový oddíl a odchází. Po veškerých snahách se nám nepodařilo tomuto zabránit a dojít k rozumné dohodě, podrobnosti Vám již zde nebudu vypisovat. Na každém z Vás tedy je rozhodnutí zda s námi zůstanete a nadále budete pokračovat v TJ Slovanu Havířov nebo přestoupíte do Ficencova nového klubu. Budu potřebovat potvrzení emailem na tuto adresu popřípadě telefonicky, zda s námi pokračujete či nikoliv. Toto je velice důležité rozhodnutí ale potřebujeme znát Vaše stanovisko, pošlete mi ho prosím Vaše rozhodnutí do konce týdne. Potřebujeme tuto informaci aby jsme věděli počty dětí a mohli přihlásit soutěže na další rok. Potvrzené již máme: Muže A,B,C, juniory, dorostence a starší žáky, kteří by měli až na dvě vyjímky pokračovat. Proto Vás prosím i ty co jste se vyjádřili slovně na schůzce aby mi napsali toto potvrzení.

Máme zájem přihlásit všechny kategorie jako v letošním roce. Já a celé vedení budeme rádi pokud tady zůstanou všichni a nenechají se strhnout jinam. V příštím roce získáme mnohem větší dotace a s příslibem pracovitých a ochotných lidí a trenérů ze zkušenostmi z extraligy máme velice dobré podmínky, troufám si říci že lepší než v letošním roce proto aby klub mohl dále existovat a těch 8 let, které jsem zde strávil nebudou zbytečné.

Dalším bodem jsou Prague Games, kde se pan Ficenc vyjádřil tak, že nemá zájem absolvovat tento turnaj s dětmi, kteří zůstanou ve Slovanu. Protože je velký zájem tak na Prague Games přihlásíme dvě vlastní kategorie a to mladší a starší žáky. Ti co již poslali panu Ficencovi zálohu, můžou u něj požádat písemně o navrácení této částky. Máme zájem zorganizovat v létě také soustředění….

Poslední věcí jsou příspěvky. Znovu opakuji, že haly a turnaje platí stále Slovan a peníze zaslané na jiný účet nemohou být uznány. Došlo k situaci kdy pan Ficenc tento víkend neměl na zaplacení pořádání starších žáku a ohrozil klub další pokutou, a to i přesto, že mu na účet chodí Vaše peníze. Ti kteří jste již zaslali peníze jemu ,jelikož došlo ke změně o které věděl pouze on,požádejte ho prosím opět písemně o navrácení této částky.

Děkuji a omlouvám se za problémy, které jsme Vám způsobili.

Doufám ,že se rozhodnete správně. Pokud budete mít dotazy neváhejte mě kontaktovat.

s pozdravem Jakub Labuz

Místopředseda florbalového oddílu TJ Slovan Havířov
Email: info@tjslovanhavirov.cz
Mobil: 608 42 60 58
Web: www.tjslovanhavirov.cz